Henna

Oczy i brwi większości kobiet wymagają odpowiedniej oprawy i stylizacji. Wbrew pozorom przy tych łatwych zabiegach często dochodzi do wielu błędów. Zaufaj więc kosmetyczce, która we właściwy sposób skoryguje łuk brwiowy. Dobrze wykonana regulacja brwi może skorygować niedoskonałości kształtu twarzy. Składniki henny, ze względu na podobieństwo do keratyny włosów, działają pielęgnująco. Henna nie barwi włosa trwale, gdyż nie wnika do jego wnętrza. Farbowanie rzęs i brwi pomaga kształtować rysy twarzy. Efekty: ciemnienie brwi i rzęs. 

743720-regular

REGULACJA ŁUKU BRWIOWEGO
Brwi to istotny szczegół kobiecej twarzy. Nieuregulowane mogą popsuć nawet najbardziej staranny makijaż. Depilacja brwi nadaje im regularny kształt i sprawia, że choć stają się cieńsze, podkreślają kształt oczu. Efekty: uzyskujemy kształt brwi pasujący do danego typu urody

brwi-henna-brwi-656926-regular

KĘPKI
Rewelacyjne rozwiązanie. Polecamy przede wszystkim dla panny młodej, a także dla tych z pań, które mają krótkie, słabe rzęsy. Efekty: zalotne, uwodzicielskie spojrzenie, wyrazistość makijażu, powiększają oko i czynią je powabnym.

henna2

MASKI NA POWIEKI I POD OCZY
Maski na powieki i pod oczy w formie żeli lub płatków doskonale przyswajane przez skórę. Efekty: obkurczenie naczyń krwionośnych, zmniejszenie obrzęków pod oczami, właściwe nawilżenie i odżywienie, zmniejszenie cieni i worków pod oczami.

 henne-brwi

SZTUCZNE RZĘSY
Upiększanie. Proponujemy na specjalne okazje, np. Sylwester. W ofercie salonu mamy różne rodzaje rzęs. Dobrze dobrane i przyklejone wytrzymują trudy szampańskiej zabawy.